Дикий зруб

Основними рисами стилю Дикий Зруб можна назвати натуральність деревини, з якої він зроблений і технологію складання будинку . Часто в будівництві дикого зрубу використовують збережені комлеві частини стовбура дерева з елементами кореневої системи , це надає будинку унікальний і неповторний вигляд .

Обробка деревини відбуватися тільки ручними інструментами та пристроями , без використання верстатів і механізмів . Дерево це живий матеріал , а значить , будь-який грубий дотик робить негативний вплив, який переходить згодом на мешканців. Ще однією відмінною особливістю технології будівництва дикого зрубу є застосування в будівництві колод великих діаметрів від 40сантіметров і більше. Використання таких стовбурів ще більш робить такий будинок казковим і незвичайним.

Будівництво будинків у стилі дикого зрубу часто замовляють мисливці або рибалки . для мисливських або рибальських угідь. Дуже популярно стало будівництво цілих пансіонатів або будинків відпочинку в стилі дикого зрубу. Внутрішнє оздоблення дикого зрубу може бути виконана також у стилі лісової казки, з використанням предметів інтер'єру і меблів з коренепластика . Однак багато господарів такого житла з успіхом поєднують дикий зовнішній вигляд будинку з внутрішньою обробкою , виконаної за останнім словом дизайнерських ідей.