У наші дні будинки з натуральної деревини стали користуватися популярністю серед людей, які хочуть вести здоровий спосіб життя. На ринку моментально з'явився новий напрямок - будівництво будинків з профільованого бруса. Ціни такого житла варіюють в залежності від запитів клієнтів і вартості використовуваних матеріалів.

У чому ж перевага будинків з профільованого бруса? Ці будови відрізняються високим показником теплоізоляції. Така якість будинку эдуже вигідною для господарів, так як допомагає економити на опаленні. Такі будинки блокують звуки і відрізняються високою сейсмостійкістю. Хоч в Україні і не відбувається сильних землетрусів, але це не звільняє нас від зайвої обережності. Адже будинки з профільованого бруса будуються на століття.

Дерево є довговічним матеріалом. Його структура благотворно впливає на повітря в приміщенні. Не варто забувати, що для будинків з профільованого і клеєного бруса використовуються екологічно чисті технології. Якщо вас турбує можливість пожеж, тоді при будівництві будинку слід використовувати спеціальні вогнезахисні матеріали, які підвищують надійність і безпеку вашого житла.

Будинки з бруса мають ряд переваг. Перевагою таких будинків можна вважати відсутність необхідності внутрішньої та зовнішньої обробки. Цей факт значно здешевлює витрати на будівництво, в порівнянні з цегляним будинком. Всі елементи будинку виготовляються з високою точністю, що спрощує монтаж, його не потрібно утеплювати за допомогою спеціальних матеріалів. Вашій оселі не будуть страшні погодні катаклізми. Дощова вода і води талого снігу не зможуть потрапити між брусами. Через специфічне розташування брусів, виключена можливість появи вогнищ гниття.

Для спорудження будинку з профільованого бруса використовується один з найпопулярніших в будівництві матеріалів. Сучасні технології постійно вносять в процес виробництва матеріалів і будівництва будинків необхідні корективи, які підвищують надійність і зменшують витрати на будівництво.

 На відміну від звичайного бруса, профільований має точну форму. Це дозволяє не тільки в найкоротші терміни змонтувати будинок, але і поліпшити характеристики його стін (теплообмін, естетичний зовнішній вигляд).