Дерев’яний будинок з оциліндрованої колоди

Найширше різноманітність форм, матеріалів, прийомів, використовуваних при будівництві житла у різних народів дали історикам привід створити цілий напрямок, яке так і називається: історія житла. На думку дослідників, будівництво будинків з колоди або каменю, глини або гілок відображає не тільки географію розселення, а й менталітет, особливості національного мислення. І, звичайно, вигляд і кількість житлових та господарських будівель свідчив про соціальний статус власника: велика, багато прикрашена хата (хатина, чум) - у доброго господаря, знатного людини, щасливого «улюбленця богів».

Сьогодні будівництво будинку з оциліндрованих колод і раніше демонструє високий статус власника. Крім того, дерев'яний будинок має цілу низку переваг перед іншими будівельними матеріалами.

Основні плюси:
Здоровий мікроклімат. У дерев'яному будинку легко дихається, і цілий рік оптимальний рівень вологості;
Комфорт. Прекрасні теплоізоляційні властивості дерева забезпечують тепло в найлютіші морози і приємну прохолоду в літню спеку;
Довговічність. Розрахунковий термін експлуатації наших будинків - від 50 до 100 років.
Комфортні і затишні дерев'яні будинки з колоди - краще рішення для сучасної людини, яка страждає від поганої екології мегаполісу. Ні в одній квартирі, навіть розташованої в престижному будинку і в якій дуже багато кліматичним устаткуванням, ніколи не буде того свіжого та здорового повітря, як в дерев'яному будинку. Природний обмін повітрям і вологою, прекрасна тепло- і шумоізоляція, повна безпека дерева для здоров'я створюють ідеальні умови для сучасної людини, стомленого шкідливим впливом великих міст.

Заміські котеджі з колоди традиційно будуються з соснового або ялинового лісу. Хвойний ліс є не тільки найбільш доступним, а й дуже корисним для здоров'я. Згадайте, де знаходяться кращі петербурзькі санаторії - на узбережжі Фінської затоки, де повітря насичене ароматами соснового лісу. Смолиста соснова деревина має бактерицидні властивості, що виключно благотворно позначається на роботі дихальної, нервової, серцево-судинної систем організму